Artas ix

ARTAS iX – Pomógł już wielu odzyskać włosy – pomoże i Tobie

W ARTASklinice pomagamy kobietom i mężczyznom, którzy tak jak Ty borykają się z utratą włosów. Jesteśmy ekspertami w odtwarzaniu naturalnej linii włosów do stanu sprzed łysienia za pomocą najlepszych dostępnych metod i narzędzi. Dysponujemy najnowszą generacją robota medycznego do przeszczepu włosów ARTAS iX, który doskonale radzi sobie z pogłębiającymi się zakolami, łysiejącym szczytem głowy i przerzedzeniem włosów.

ARTAS System to technologia, która jest stosowana przez najlepsze ośrodki trychologiczne i specjalistów leczenia łysienia na świecie. ARTAS System zrewolucjonizował zabiegi przeszczepów włosów i od 2019 roku zachwyca precyzją działania i doskonałymi efektami. Małoinwazyjna, bezbolesna i skuteczna procedura odmieniła już życie niejednego Pacjenta, przytłoczonego problem łysienia. ARTAS iX jako jedyne urządzenie, które jest w stanie pobrać mieszki włosowe, wykonać nakłucia i implantację – czym przewyższa inne metody i wcześniejsze wersje robota. W połączeniu z doświadczeniem zespołu ARTASkliniki i kompleksowym podejściem do terapii podtrzymujących efekty transplantacji da Ci radość i satysfakcję z długotrwałych rezultatów.

CO O ROBOCIE ARTAS IX MÓWIĄ PACJENCI

Odkąd w transplantacji włosów wykorzystuje się technologię ARTAS Pacjenci na całym świecie odzyskują włosy, a wraz z nimi czują się i wyglądają młodziej. Kompleksy odchodzą w niepamięć. W zamian chce się śmiać, działać, żyć w pełni. Odbicie w lustrze nie powoduje już stresu, a dumę i satysfakcję, że przeszczep włosów był właściwa decyzją.
ARTAS iX to najnowsza generacja robota, z udoskonalonym oprogramowaniem i konstrukcją fotela dla jeszcze lepszej pracy operatora, komfortu pacjenta oraz rezultatów. Wykorzystanie robota ARTAS iX podczas przeszczepu włosów jest trwałym i naturalnym rozwiązaniem problemu nadmiernie wypadających włosów Pacjentów w każdym wieku. ARTAS iX to najpewniejsza opcja odtworzenia naturalnej linii włosów i uzupełnienia ubytków owłosienia, która umożliwia noszenie nawet krótkiej fryzury bez zasłaniania liniowej blizny w tyłu głowy.

Porozmawiajmy o Twoim łysieniu i możliwych terapiach!

Wolisz kontakt bezpośredni? Spotkajmy się w ARTASklinika!

ARTAS iX – na czym polega robotyczny przeszczep włosów?

ARTAS iX to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie problemu nadmiernego wypadania włosów kobiet i mężczyzn. Robot wykorzystuje metodę ekstrakcji zespołów mieszków włosowych (FUE) z nieporównywalną, do żadnej innej znanej obecnie metody, dokładnością, komfortem pacjenta i efektami. Procedura odbudowy włosów za pomocą robota ARTAS iX wykorzystuje obrazowanie cyfrowe do analizy i wyboru najlepszych mieszków włosowych do przeszczepu. Robot wykonując powtarzalne ruchy, z tą samą dokładnością przez cały czas trwania procedury, pobiera mieszki włosowe, wykonuje nakłucia i umieszcza w nich pobrane jednostki. Pracując w asyście zespołu medycznego ARTAS iX nie uszkadza ani pobieranych mieszków włosowych, ani tych znajdujących się w polu biorczym podczas nakłuć i implantacji, nawet w najtrudniejszych przypadkach.

ARTAS iX – jeszcze więcej korzyści dla operatora i pacjenta

ARTAS iX jest opatentowanym i zatwierdzonym przez FDA (Amerykańską Agencję Żywności i Leków) robotem medycznym do transplantacji włosów. „Naszpikowany” zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi i konstrukcyjnymi wyróżnia się niezrównaną zręcznością, powtarzalnością ruchów i skutecznością potwierdzoną klinicznie. Sztuczna inteligencja, wielokamerowy, stereoskopowy system wizyjny o wysokiej rozdzielczości i 7- osiowe ramię to niepodważalne atuty, dzięki którym Pacjenci praktycznie nie mają śladu po zabiegu, szybko wracają do codziennych aktywności i mogą cieszyć się dużo lepszym wzrostem przeszczepionych włosów.

Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja najnowszej wersji robota Artas iX oraz fotela zabiegowego sprawiają, pacjent jest w lepszym komforcie podczas zabiegu. Ramię robota dostosowuje się do kolejnych miejsc poboru bez konieczności zmian pozycji zabiegowej Pacjenta, co w uwagi na czas trwania całej procedury ma ogromne znaczenie.

Rozwiązanie problemu wypadania włosów dla kobiet i mężczyzn

Opatentowana technika poboru graftów przez robota zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia i gwarantuje większą skuteczność niż procedury manualne. ARTAS iX selekcjonuje i pobiera pojedynczo najlepszej jakości mieszki włosowe z obszaru dawczego bez ryzyka liniowego bliznowacenia. Jednocześnie dokładnie je analizuje i tworzy optymalne nakłucia w miejscach, gdzie zostaną wszczepione. Pobrane zespoły mieszków włosowych są zabezpieczone przez cały czas trwania zabiegu. W obszarze dawczym i biorczym zachowany zostaje naturalny wygląd skóry i fryzury. Funkcja planowania 3D umożliwia odwzorowanie naturalnej linii włosów Pacjenta pod każdym kątem, kierunkiem i gęstością.

Wykorzystanie robota w procedurze przeszczepu włosów eliminuje czynnik ludzkiego zmęczenia i ryzyko błędu. Artas iX nie męczy się w przeciwieństwie do ludzkiej ręki. Jest w stanie pobrać 1900 graftów i wykonać 2000 nakłuć w godzinę utrzymując to samo tempo i jakość pracy. Podczas zabiegu przeszczepu 3000 graftów ARTAS iX zachowuje dokładnie tą samą precyzję ruchów przy pobraniu pierwszego jak i ostatniego graftu.

Na czym polega przeszczep włosów

Wraz z wiekiem trójfazowy cykl wzrostu włosów skraca się, aż w końcu mieszki włosowe obumierają prowadząc do ubytków w owłosieniu i łysienia. Naturalny przebieg tego procesu jest inny dla każdego. Niektórzy zaczynają łysieć już w wieku 20 lat, podczas gdy inni łysieją znacznie później. Przeszczepy włosów pozwalają przywrócić włosy, zastępując obumarłe mieszki włosowe nowymi, które wciąż są żywe i zdolne do produkcji włosów. Po przeszczepie mieszki włosowe zostają odżywione przez naczynia krwionośne i pobudzone do tworzenia nowych włosów. Obszar z nierównomiernym owłosieniem lub objęty łysiną stopniowo pokrywa się włosami i fryzura zagęszcza się.

FUT czy FUE?

W transplantacji włosów wykorzystuje się obecnie dwie metody: FUE (Follicular Unit Extraction) i FUT (Follicular Unit Transplantation). Obie polegają na przeszczepie pojedynczych jednostek mieszkowych (graftów) pozyskanych z tylnej części głowy, jednak różnią się sposobem ekstrakcji. W metodzie FUE grafty pobiera się pojedynczo, podczas gdy w metodzie FUT wycina się płat owłosionej skóry. Dopiero w drugiej kolejności pozyskuje się z niego pojedyncze jednostki włosowe. W obu metodach wykonuje się nakłucia w miejscu, gdzie uzupełniane jest owłosienie i implantuje grafty.

Metoda FUE jest inwazyjna, obarczona ryzykiem powikłań, wymaga rekonwalescencji i pozostawia liniową bliznę w tyłu głowy. Ze względu na brak tych niedogodności przeszczepy włosów FUE intensywnie się rozwijają i zyskują uznanie wśród specjalistów i pacjentów. Ci drudzy coraz chętniej poddają się zabiegom FUE, bo nie wiążą się z bólem, bliznami i absencją.

Metoda FUE rekomendujemy Pacjentom bez względu na płeć, wiek i podłoże łysienia. Najlepszym kandydatem do przeszczepu włosów metodą FUE jest osoba z przerzedzonymi lub łysiejącymi włosami, która nadal ma wystarczająco dużo włosów w części potylicznej głowy, aby użyć ich do przeszczepu. Jeśli doświadczasz znacznej utraty włosów i zastanawiasz się, czy przeszczep włosów rozwiąże Twój problem skontaktuj się z nami – w trakcie konsultacji online ze specjalistą ARTASkliniki odpowiemy na nurtujące Cię pytania i dowiesz się, czy kwalifikujesz się do zabiegu metodą FUE.

Metoda FUT – obszar dawczy

Wycięcie owłosionego płata skóry, z którego pod mikroskopem pobierane są jednostki mieszkowe do przeszczepu. W miejscu biorczym pozostaje liniowa blizna, która wiąże się z bólem i kilkumiesięczną rekonwalescencją, a po zagojeniu ogranicza możliwość noszenia krótkich fryzur.

FUE – obszar dawczy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas rhoncus elit eu augue laoreet feugiat. Nullam euismod felis vitae dolor pretium ultricies. Pellentesque arcu justo, tincidunt fermentum tellus vel, fringilla blandit arcu.

FUE ARTAS iX – obszar dawczy

Robot pobiera jednostki mieszkowe z zachowaniem bezpiecznego obszaru tkanek wokół niego zachowując naturalny wygląd obszaru biorczego. Pracuje dokładniej i szybciej niż operator manualny.

Nowoczesna

Jeszcze nowocześniejsza technologia rekonstrukcji owłosienia ARTAS ix nigdy nie była tak blisko Ciebie!

  • wybór najlepszej jakości zespołów mieszków włosowych
  • eliminacja ryzyka uszkodzenia mieszków włosowych
  • brak liniowych blizn, zmian czucia z tyłu głowy
  • precyzja i niezmienna jakość ekstrakcji włosów
  • odtworzenie naturalnej linii włosów i równomierne ich rozmieszczenie
  • zdecydowanie większy komfort pacjenta i skrócony czas zabiegu
  • naturalny i trwały efekt – przeszczepione włosy zostaną z Tobą na zawsze
  • krótki czas rekonwalescencji

CZUJESZ, ŻE ARTAS IX MOŻE ROZWIĄZAĆ TWÓJ PROBLEM?

MASZ WĄTPLIWOŚCI, CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ?

ZRÓB PIERWSZY KROK W NASZĄ STRONĘ

Sprawdź, jak zacząć

Jak działa

Jak działa Odbudowa włosów z pomocą robota artas ix

Ekstrakcja

ARTAS iX skanuje skórę głowy i analizuje strukturę mieszków włosowych. Wybiera najlepsze z nich, ustala kąt i głębokość ekstrakcji, a następnie wycina nawet 1200 graftów na godzinę.

Side making (nakłucia)

Robot nakłuwa skórę głowy tworząc miejsca, w których zostaną umieszczone przeszczepiane mieszki włosowe.

Implantacja

ARTAS iX wszczepia grafty zgodnie z cyfrowym modelem 3D odwzorowującym obszar, w którym zostaną przeszczepione włosy.

Ekstrakcja

ARTAS iX skanuje skórę głowy i analizuje strukturę mieszków włosowych. Wybiera najlepsze z nich, ustala kąt i głębokość ekstrakcji, a następnie wycina nawet 1200 graftów na godzinę.

ARTAS iX rozpoczyna od automatycznego skanowania skóry głowy oraz oceny gęstości mieszków włosowych w obszarze dawczym. ARTAS iX pobiera tylko najlepszej jakości grafty, o najmocniejszej strukturze oraz największej mnogości (2 do 4 mieszków w jednym grafcie). Następnie dobiera kąt i głębokość ich wycinania. Potylica jest doskonałym miejscem dawczym, ponieważ znajdujące się tu mieszki włosowe nie posiadają receptorów androgenowych odpowiedzialnych za miniaturyzację włosa w łysieniu androgenowym. Po przeniesieniu ich w miejsce łysienia zachowują tą właściwość i pozostają z pacjentem na zawsze.

Podczas ekstrakcji Pacjent leży na brzuchu w specjalistycznym, ergonomicznym fotelu do przeszczepu włosów. Ramię robota dostosowuje się do konta poboru graftów i nie wymaga zmian pozycji Pacjenta w trakcie zabiegu. Dzięki temu możesz się zrelaksować słuchając ulubionej muzyki z dowolnego nośnika lub nawet uciąć drzemkę. Choć wydaje się to nieprawdopodobne Pacjenci bardzo często zasypiają podczas tej części zabiegu

Side making (nakłucia)

Robot nakłuwa skórę głowy tworząc miejsca, w których zostaną umieszczone przeszczepiane mieszki włosowe. Oprogramowanie posiada funkcję, która umożliwia wykonanie nacięć tylko w tam, gdzie mieszki uległy miniaturyzacji lub w ogóle ich nie ma. Dzięki temu zdrowe włosy są chronione przed uszkodzeniem. Co istotne, nowe mieszki włosowe można umieszczać pomiędzy te już istniejące dla optymalnego, naturalnie wyglądającego efektu.

Krzywizna czaski nie zawsze pozwala na wykonanie całej pracy przez robota, dysponujemy umiejętnościami i specjalistycznym sprzętem do wykonywania nakłuć manualnych. Ostrza, których używamy, są bardziej wytrzymałe niż diament i wykorzystują je tylko nieliczne kliniki trychologiczne na świecie. Ostrza [NAZWA], podobnie jak w robocie ARTAS iX, nie uszkadzają istniejących mieszków włosowych w rejonie łysienia. Ich ultraostra końcówka i opływowe krawędzie prześlizgują się niejako obok mieszków włosowych. Nie naruszają ich struktury, jak to bywa w przypadku ostrzy stalowych. W efekcie skóra po przeszczepie zdecydowanie szybciej się goi, a nowy odrost pojawia się bardzo szybko – nawet w kilka miesięcy po zabiegu.

Implantacja

ARTAS iX wszczepia grafty zgodnie z cyfrowym modelem 3D odwzorowującym obszar, w którym zostaną przeszczepione włosy. Oprogramowanie robota umożliwia określenie kątów, wysokości i głębokości implantacji mieszków włosowych, jak również całkowitej liczby nacięć w obszarze przeszczepu i odstępów między nimi. Operator robota może łatwo zmodyfikować gęstość umieszczania mieszków włosowych w różnych częściach skóry głowy. Chroniąc istniejące włosy pacjenta, zautomatyzowany system przeszczepu włosów działa tak, aby zachować bardziej naturalny wygląd zarówno w miejscu pobrania, jak i w obszarze biorczym.

Dlaczego artas

Dlaczego artas iX

Treść do pierwszej metody pierwszy na świecie test genetyczny, który na podstawie analizy 13 genów i 48 wariacji genetycznych dostarcza informacji o przyczynach łysienia. na podstawie analizy 13 genów i 48 wariacji genetycznych dostarcza informacji o przyczynach łysienia.

Treść do pierwszej metody pierwszy na świecie test genetyczny, który na podstawie analizy 13 genów i 48 wariacji genetycznych dostarcza informacji o przyczynach łysienia. na podstawie analizy 13 genów i 48 wariacji genetycznych dostarcza informacji o przyczynach łysienia.

Treść do pierwszej metody pierwszy na świecie test genetyczny, który na podstawie analizy 13 genów i 48 wariacji genetycznych dostarcza informacji o przyczynach łysienia. na podstawie analizy 13 genów i 48 wariacji genetycznych dostarcza informacji o przyczynach łysienia.

KLINICZNIE POTWIERDZONE REZULTATY

array(78) { [„thumbnail”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-150×150.jpeg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-300×192.jpeg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-768×492.jpeg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(70) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-1024×656.jpeg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-360×190.jpeg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-254×338.jpeg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(67) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-75×75.jpeg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-300×300.jpeg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-150×96.jpeg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-600×384.jpeg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-384×246.jpeg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-512×328.jpeg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-768×492.jpeg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(70) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-1024×656.jpeg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-180×95.jpeg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-720×380.jpeg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-127×169.jpeg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-508×676.jpeg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-598×383.jpeg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }
array(78) { [„thumbnail”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-150×150.jpg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-300×192.jpg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-768×492.jpg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-1024×656.jpg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-360×190.jpg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-254×338.jpg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(66) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-75×75.jpg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-300×300.jpg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(67) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-150×96.jpg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-600×384.jpg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-384×246.jpg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-512×328.jpg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-768×492.jpg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-1024×656.jpg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(67) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-180×95.jpg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-720×380.jpg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-127×169.jpg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-508×676.jpg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-598×383.jpg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }
array(78) { [„thumbnail”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-150×150.jpg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-300×192.jpg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-768×492.jpg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-1024×656.jpg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-360×190.jpg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-254×338.jpg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(99) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-75×75.jpg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-300×300.jpg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-150×96.jpg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-600×384.jpg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-384×246.jpg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-512×328.jpg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-768×492.jpg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-1024×656.jpg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-180×95.jpg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-720×380.jpg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-127×169.jpg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-508×676.jpg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-598×383.jpg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }
array(78) { [„thumbnail”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-150×150.jpg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-300×192.jpg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-768×492.jpg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-1024×656.jpg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-360×190.jpg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-254×338.jpg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(99) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-75×75.jpg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-300×300.jpg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-150×96.jpg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-600×384.jpg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-384×246.jpg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-512×328.jpg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-768×492.jpg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-1024×656.jpg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-180×95.jpg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-720×380.jpg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-127×169.jpg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-508×676.jpg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-598×383.jpg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }
array(78) { [„thumbnail”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-150×150.jpg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-300×192.jpg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-768×492.jpg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-1024×656.jpg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-360×190.jpg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-254×338.jpg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(99) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-75×75.jpg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-300×300.jpg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-150×96.jpg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-600×384.jpg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-384×246.jpg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-512×328.jpg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-768×492.jpg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-1024×656.jpg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-180×95.jpg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-720×380.jpg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-127×169.jpg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-508×676.jpg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-598×383.jpg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }
array(78) { [„thumbnail”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-150×150.jpg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-300×192.jpg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-768×492.jpg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-1024×656.jpg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-360×190.jpg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-254×338.jpg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(99) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-75×75.jpg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-300×300.jpg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-150×96.jpg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-600×384.jpg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-384×246.jpg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-512×328.jpg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-768×492.jpg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-1024×656.jpg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-180×95.jpg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-720×380.jpg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-127×169.jpg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-508×676.jpg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-598×383.jpg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }

Zobacz więcej efektów

Artas klinika

Znamy się na przeszczepach włosów jak mało kto

ARTAS iX™ to jedyne urządzenie na świecie wykorzystujące sztuczną inteligencję i metodę obrazowania cyfowego w zabiegach transplantacji włosów.

O zaangażowaniu, procedurach i strukturze zespołu, który dba o dobre samopoczucie i intymność Pacjenta od pierwszego kontaktu, po wizyty kontrolne po przeszczepie.

O wymianie doświadczeń z międzynarodowymi zespołami specjalizującymi się w przeszczepach włosów, które daje Pacjentowi pewność, że bazujemy na najnowszej wiedzy.

jak przebiega

Czego możesz się spodziewać – Oto jak przebiega procedura przeszczepu włosów FUE ARTAS

Zespół ARTASkliniki cieszy dużym zaufaniem i sympatią Pacjentów. Dbamy nie tylko o efekty zabiegowe, ale również o doskonałą atmosferę, dyskrecję i Twój komfort. Nade wszystko jednak pracujemy nad najwyższym poziomem procedury, wykonywanej w bezpiecznych i sterylnych warunkach. Jak się do niego przygotować i czego możesz się spodziewać?

Pytania i odpowiedzi

O co pytacie najczęściej

Na czym polega konsultacja kwalifikująca do zabiegu przeszczepu włosów i czy jest konieczna?

Czy zabieg przeszczepu włosów jest bolesny?

Jak długo trwa przeszczep włosów?

Czy muszę obciąć włosy przed przeszczepem?

Skąd pobierane są włosy do przeszczepu?

Kiedy mogę spodziewać się rezultatów?

Czy przeszczep włosów może się nie udać?

Czy przeszczepione włosy wypadną?

Czy kobiety mogą poddać się zabiegowi przeszczepu włosów?

Kiedy jest najlepszy moment na przeszczep włosów?

Czy robot ARTAS sam przeszczepia włosy?

Umów się na konsultacje

Dowiedz się jak możemy pomóc Twoim włosom

Imię*
Nazwisko*
Preferowana data konsultacji
Zgoda*
Zgoda*
Zgoda*