niedobory Żywien

Brak witamin awypadanie włosów

Nadmierne wypadanie włosów bardzo często jest pochodną nieprawidłowej diety i niedoborów żywieniowych. Niezbilansowane posiłki, ubogie w witaminy i minerały, mogą osłabiać włosy i powodować ich wypadanie.

Przyjęło się, że zdrowe włosy świadczą o dobrym stanie zdrowia i prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Ekstremalne, niskokaloryczne i jednorodne diety mogą bardzo negatywnie wpływać na zdrowie, co zapewne odbije się na kondycji włosów. Niedobór składników odżywczych może wpływać zarówno na strukturę włosów, jak i na ich wzrost.

Badania naukowe wykazały również potencjalne związki między niedoborem żywieniowym a przewlekłym łysieniem telogenowym, łysieniem androgenowym, łysieniem typu żeńskiego i łysieniem plackowatym. Dostarczanie organizmowi w spożywanych potrawach antyoksydantów, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, żelaza, cynku, selenu, witamin z grupy B oraz witaminy A, E, H, D nie tyko powstrzyma wypadanie włosów, ale zdecydowanie poprawi ich wygląd i kondycję całego organizmu.

Efekty działania

Wszyscy podziwiają efekty przeszczepów włosów

Przeszczepione włosy rosną zgodnie z naturalnym cyklem wzrostu osiągając widoczną gęstość i długość po ok. 12 miesiącach. Przedstawiamy rzeczywiste efekty przeszczepów włosów wykonanych z wykorzystaniem robota ARTAS iX. Bez upiększania i retuszu.

WSTĘPNA WYCENA

SPRAWDŹ, CZY KWALIFIKUJESZ SIĘ DO PRZESZCZEPU WŁOSÓW

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*

KONSULTACJA ONLINE

Wypełnij formularz, by otrzymać wycenę

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*