CHiRURG

DR N. MED.MICHAŁ PACZKOWSKI

Jestem lekarzem chirurgiem od 10 lat specjalizującym się w przeszczepach włosów. Doświadczenie zdobywałem w polskich i zagranicznych ośrodkach transplantacji włosów.

W ARTASklinka kieruję zespołem przeszczepowym, konsultuję i kwalifikuję pacjentów do przeszczepu, biorę udział w zabiegach manualnych i robotycznych, prowadzę Pacjenta po zabiegu.

W ARTASklinice przeszczepiamy włosy na głowie, w okolicy brody i wąsów oraz brwi wykorzystując metodę FUE, ale nie są mi obce również metody FUT i BHT.

Doświadczenie, jakie posiadam w chirurgii oraz transplantologii pozwala mi również wykonywać trudne zabiegi rekonstrukcyjne w zakresie przeszczepów włosów w okolicach blizn po wypadkach, oparzeniach, pogryzieniach i innych urazach zarówno u dzieci jak i osób dorosłych.

Chirurgia odtwórcza włosa i medycyna estetyczna są tymi działami medycyny, z którymi wiążę swoją przyszłość. Jestem członkiem ISHRS, FUE Europe, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów, co pozwala mi być na bieżąco z najnowszymi wynikami badań i najlepszymi praktykami w zakresie przeszczepu włosów i wdrażać je w mojej codziennej pracy z pacjentami.

Zapraszam serdecznie na konsultacje – online lub stacjonarnie.

SPRAWDŹ, CZY KWALIFIKUJESZ SIĘ DO PRZESZCZEPU WŁOSÓW

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*

KONSULTACJA ONLINE

Wypełnij formularz, by otrzymać wycenę

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*