miejsce stworzone

MIEJSCE STWORZONE Z MYŚLĄ O TWOICH potrzebach

Każdego dnia koncentrujemy się na tym, aby ARTASklinika była miejscem, w którym nie tylko potrafimy sprostać wyzwaniu, jakim jest odtworzenie naturalnej linii włosów, ale przede wszystkim miejscem, w którym w centrum uwagi jest Pacjent.  Z jego kompleksami, brakiem zgody na postępujące łysienie, ale również ogromną motywacją do zmiany nie tylko fryzury, ale jakości i komfortu życia. Jesteśmy tutaj dla Ciebie i z Tobą na każdym etapie tego procesu – od pierwszej konsultacji i wielu wątpliwości, pytań o przeszczep włosów, przez przygotowanie i poddanie się zabiegowi, aż po kontrolę i pielęgnację po nim. Tak długo i tak intensywnie, jak tego potrzebujesz.

Grupa Angelius

Interdyscyplinarny zespół

Innowacyjne metody i narzędzia pracy

Apartamenty dla Pacjentów

Dogodna lokalizacja

nasze podejście

Nasze podejściedo transplantacji włosów

zespół artas

NASZą DOMENĄ JEST

Chirurgia odtwórcza włosa

Przeszczep włosów jest zabiegiem chirurgicznym, który stanowi obecnie jedyną, sprawdzoną i skuteczną metodę leczenia łysienia, dającą naturalne i trwałe efekty.

W trakcie konsultacji specjaliści ARTASkliniki wspólnie z Tobą wybiorą najtrafniejszą i najmniej inwazyjną metodę przeszczepu, która sprawdzi się w Twoim przypadku. Wykorzystanie w procedurze przeszczepu włosów robota ARTAS ma ogromne zalety i daje dużo lepsze rezultaty, ale to chirurg i jego zespół mają największy wpływ na jakość pobieranych przeszczepów. Zespół ARTASkliniki to certyfikowani lekarze i technicy z wieloletnim doświadczeniem w transplantacji włosów, brody i brwi, również w zakresie trudnych zabiegów rekonstrukcyjnych w okolicach blizn po wypadkach, oparzeniach, pogryzieniach i innych urazach zarówno u dzieci jak i osób dorosłych.

CZUJESZ, ŻE PRZESZCZEP WŁOSÓW MOŻE ROZWIĄZAĆ TWÓJ PROBLEM?

MASZ WĄTPLIWOŚCI, CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ?

ZRÓB PIERWSZY KROK W NASZĄ STRONĘ

wstępna wycena

KONSULTACJA ONLINE

Wypełnij formularz, by otrzymać wycenę

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*