karboksyterapiaenia

Karboksyterapia 

Metoda walki z nadmiernym wypadaniem włosów za pomocą iniekcji medycznego dwutlenku węgla, którego działanie powoduje odżywienie mieszków włosowych i pobudzenie ich do produkcji nowych włosów. Pozytywnie wpływa na porost włosów i ogranicza ich wypadanie.

Szczegóły zabiegu

Czas zabiegu

do 30 minut

Częstotliwość

co 7-14 dni

Kto wykonuje

kosmetolog

rekonwalescencja

do kilku dni

Liczba zabiegów

6-10 zabiegów

Znieczulenie

brak

UMÓW SIĘ NA ZABIEG

Na czym polega karboksyterapia?

Karboksyterapia to zabieg polegający na wstrzykiwaniu podskórnie lub śródskórnie niewielkich dawek medycznego dwutlenku węgla. Właściwości lecznicze tego gazu, z sukcesami wykorzystywane są w zabiegach medycyny estetycznej, znalazły również zastosowanie w rozwiązywaniu problemów nadmiernego wypadania włosów.

Dwutlenek węgla to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie, dlatego zabiegi z jego wykorzystaniem są i bezpieczne i wysoce skuteczne. Dwutlenek węgla oddziałuje intensywnie na mieszki włosowe. Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększa stężenie tlenu w miejscu iniekcji i poprawia w nim krążenie krwi. Dzięki temu tkanki są lepiej dotlenione i odżywione. Gaz intensywnie regeneruje mieszki włosowe, wzmacnia cebulki i ogranicza wypadanie włosów. Najlepsze efekty widoczne są po serii zabiegów, której liczbę i częstotliwość ustala się indywidualnie z każdym pacjentem.

Efekty

Pozytywnie wpływa na porost włosów i ogranicza ich wypadanie

 • pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny
 • zwiększenie elastyczności włókien kolagenowych i skóry głowy
 • stymulacja procesów regeneracyjnych skóry
 • rewitalizacja mieszków włosowych i cebulek włosów
 • stymulacja mieszków włosowych do produkcji nowych włosów
 • przyspieszenie odrostu, zagęszczenie i poprawa kondycji włosów
 • zahamowanie nadmiernego wypadania włosów
 • możliwość łączenia z zabiegami mezoterapii igłowej
Karboksyterapia nie jest zabiegiem wymagającym szczególnego przygotowania. Na dwa dni przed planowaną iniekcją nie należy przyjmować kwasu acetylosalicylowego oraz innych leków obniżających krzepliwość krwi. Nie należy również pić napojów alkoholowych. W dniu zabiegu nie należy forsować się fizycznie.

CZUJESZ, ŻE PRZESZCZEP WŁOSÓW MOŻE ROZWIĄZAĆ TWÓJ PROBLEM?

MASZ WĄTPLIWOŚCI, CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ?

ZRÓB PIERWSZY KROK W NASZĄ STRONĘ

wstępna wycena

Metody leczenia

POZNAJ INNE METODY

 • Trichotest

  Trichotest analizuje 48 wariantów genetycznych przedstawiając przyczyny łysienia i rekomendacje możliwych kierunków leczenia.

 • Mezoterapia Haircare

  Reguluje wydzielanie sebum, zapobiega nawrotom łupieżu, odżywia i wzmacnia włosy. Hamuje proces obumierania mieszków włosowych.

 • Mezoterapia osoczem

  Stymuluje naturalne procesy regeneracji cebulek włosowych i fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Osocze pozyskujemy w separatorze Angel System.

 • Dr Cyj Hair Filler

  Hamuje wypadanie włosów i stymuluje odrastanie nowych dzięki unikalnej formule 7 peptydów i kwasu hialuronowego dla mężczyzn i kobiet.

 • Regenera Activa

  Silnie stymuluje regenerację i odbudowę mieszków włosowych, zatrzymuje utratę włosów w łysieniu androgenowym i pobudza wzrost nowych.

KONSULTACJA ONLINE

Wypełnij formularz, by otrzymać wycenę

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*