REGENERA ACTIVA 

REGENERA ACTIVA

Nowatorska metoda terapii łysienia androgenowego polegająca na autologicznym mikroprzeszczepie komórek skóry pacjenta, które silnie stymulują regenerację i odbudowę mieszków włosowych, zatrzymują utratę włosów i pobudzają wzrost nowych.

Szczegóły zabiegu

Czas zabiegu

do 45 minut

Częstotliwość

jednorazowo

Kto wykonuje

lekarz

rekonwalescencja

do 2 dni

Liczba zabiegów

jeden

Znieczulenie

brak

UMÓW SIĘ NA ZABIEG

Na czym polega mezoterapia REGENERA ACTIVA?

Regenera Activa to system pozyskiwania wysoko skoncentrowanego preparatu komórek zdolnych do regeneracji tkanek z potwierdzonymi klinicznie efektami leczenia łysienia androgenowego. Zabieg zależy do zabiegów regeneracyjnych, których podstawą jest autologiczny przeczep komórek (dawcą i biorca jest ta sama osoba). Dla kobiet i mężczyzn ze zdiagnozowanym łysieniem androgenowym, postępującym na skutek nadwrażliwości mieszków włosowych na dihydrotestosteron (pochodną testosteronu), Regenera Activia stanowi skuteczną i bezpieczna metodę hamującą nadmierne wypadanie włosów i stymulującą wzrost nowych.

Użycie preparatu uzyskanego z komórek skóry Pacjenta, bogatego w komórki progenitorowe, komórki macierzyste i czynniki wzrostu działa silnie regenerująco na skórę i mieszki włosowe, a jednocześnie nie jest obciążony praktycznie żadanym ryzykiem odrzutu i powikłań. Pozyskana zawiesina jest wstrzykiwana metodą mezoterapii igłowej w miejsca objęte łysieniem inicjując w nich procesy naprawcze. Dzięki temu łysienie nie postępuje tak szybko przy jednoczesnej stymulacji odrostu utraconych włosów. Niewątpliwą zaletą zabiegu Regenera Activa jest fakt, że dla widocznych rezultatów wystarczy jedna sesja mezoterapii, którą można powtórzyć nie wcześniej niż po 2-3 latach. Pierwsze efekty widoczne są już po 6-8 tygodni od zabiegu.

Ze względu na silnie działanie stymulujące na tkanki zabieg jest stosowany bardzo chętnie przez lekarzy jako terapia uzupełniająca i zwiększająca skuteczność przeszczepu włosów.

Efekty

Innowacja w leczeniu łysienia androgenowego kobiet i mężczyzn

 • Wysoka koncentracja komórek progenitorowych, komórek macierzystych i czynników wzrostu stymulujących porost włosów
 • Intensywna i długotrwała regeneracja uszkodzonych przez androgeny mieszków włosowych
 • Przywrócenie aktywności mieszków włosowych i pojawienie się licznych „baby hair” w miejscach łysienia
 • Zahamowanie utraty włosów i zagęszczenie fryzury
 • Mocniejsze i zdrowsze włosy
 • Efekty zabiegu widoczne po 6-8 tygodniach od iniekcji, utrzymujące się od 2 do 3 lat
Zabieg Regenera Activia jest zabiegiem małoinwazyjnym, bezbolesnym, nie wymagającym wcześniejszego przygotowania. W dniu zabiegu wystarczy nie myć głowy i nie stosować kosmetyków do stylizacja włosów.

CZUJESZ, ŻE PRZESZCZEP WŁOSÓW MOŻE ROZWIĄZAĆ TWÓJ PROBLEM?

MASZ WĄTPLIWOŚCI, CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ?

ZRÓB PIERWSZY KROK W NASZĄ STRONĘ

wstępna wycena

Metody leczenia

POZNAJ INNE METODY

 • Trichotest

  Trichotest analizuje 48 wariantów genetycznych przedstawiając przyczyny łysienia i rekomendacje możliwych kierunków leczenia.

 • Mezoterapia Haircare

  Reguluje wydzielanie sebum, zapobiega nawrotom łupieżu, odżywia i wzmacnia włosy. Hamuje proces obumierania mieszków włosowych.

 • Karboksyterapia

  Pozytywnie wpływa na porost włosów i ogranicza ich wypadanie za sprawą iniekcji medycznego dwutlenku węgla.

 • Mezoterapia osoczem

  Stymuluje naturalne procesy regeneracji cebulek włosowych i fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Osocze pozyskujemy w separatorze Angel System.

 • Dr Cyj Hair Filler

  Hamuje wypadanie włosów i stymuluje odrastanie nowych dzięki unikalnej formule 7 peptydów i kwasu hialuronowego dla mężczyzn i kobiet.

KONSULTACJA ONLINE

Wypełnij formularz, by otrzymać wycenę

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*