MEZOTERAPIA HAIRCARE

MEZOTERAPIA HAIRCARE 

HairCare wykazuje działanie ożywiające, odżywcze i stymulujące. Poprawia kondycję skóry i włosów. Reguluje wydzielanie sebum, zapobiega nawrotom łupieżu, odżywia i wzmacnia włosy. Hamuje proces obumierania mieszków włosowych i stymuluje wzrost nowych, mocniejszych włosów.

Szczegóły zabiegu

Czas zabiegu

do 30 minut

Częstotliwość

co 7-14 dni

Kto wykonuje

kosmetolog

rekonwalescencja

do kilku dni

Liczba zabiegów

seria 6 zabiegów

Znieczulenie

brak

Sprawdź, jak zacząć

Na czym polega mezoterapia HairCare?

Mezoterapia HairCare łączy korzyści iniekcji z preparatem medycznym o bogatym składzie, w którym znajdują się m.in. witaminy z grupy B, arginina, glutamina, glicyna, ornityna, cysteina i cynk. Preparat HairCare kompleksowo oddziałuje na owłosioną skórę głowy, a nakłucia poprawiają jej ukrwienie.

Włosy są wzmocnione od korzeni i cebulek aż po same końce. Struktura włosów ulega wyraźnej poprawie, dzięki czemu stają się zdrowe, lściące i gęste. Za sprawą witam z grupy B stymulowany jest ich przyspieszony wzrost. Preparat HairCare wpływa również pozytywnie na funkcje ochronne skóry, wydzielanie sebum i równowagę biologiczną skóry. Cebulki włosów są właściwie odżywione i wzmocnione, co stymuluje wzrost nowych włosów i zatrzymuje ich nadmierne wypadanie.

Mezoterapia HairCare jest jednocześnie rozwiązaniem problemów owłosionej skóry głowy i skuteczną metodą ich zapobiegania. Mezoterpaia HairCare pozwala zapomnieć o problemach z włosami i owłosioną skórą głowy. Po serii zabiegów Pacjenci zauważają znacznie mniejszą intensywność wypadania włosów i wyraźnie zdrowsze i gęstsze włosy.

Efekty

Gwarancja gęstych, wzmocnionych i pełnych blasku włosów.

 • zahamowanie nadmiernej utraty włosów i łysienia
 • stymulacja mieszków włosowych
 • szybszy wzrost nowych włosów
 • regulacja wydzielania sebum
 • eliminacja łupieżu
 • odżywienie i nawilżenie skóry głowy
 • zdrowo wyglądające, mocne i błyszczące włosy
Zastosowanie mezoterapii HairCare jest korzystne dla pacjentów borykających się z osłabieniem, utratą gęstości, nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem. Sprawdzi się również jako profilaktyka zdrowia skóry głowy i utrzymania włosów w dobrej kondycji.

CZUJESZ, ŻE ARTAS IX MOŻE ROZWIĄZAĆ TWÓJ PROBLEM?

MASZ WĄTPLIWOŚCI, CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ?

ZRÓB PIERWSZY KROK W NASZĄ STRONĘ

Sprawdź, jak zacząć

Metody leczenia

POZNAJ INNE METODY

 • Karboksyterapia

  Metoda walki z nadmiernym wypadaniem włosów za pomocą iniekcji medycznego dwutlenku węgla, którego działanie powoduje odżywienie mieszków włosowych i pobudzenie ich do produkcji nowych włosów.

 • Mezoteriapia osoczem bogatopłytkowym PRP

  Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym PRP to naturalna, nowoczesna i skuteczna metoda rewitalizacji skóry głowy i leczenia łysienia

 • Dr Cyj Hair Filler

  Hamuje wypadanie i stymuluje odrastanie nowych włosów u kobiet i mężczyzn dzięki unikalnej formule 7 peptydów i kwasu hialuronowego.

 • TrichoTest

  Metoda walki z nadmiernym wypadaniem włosów za pomocą iniekcji medycznego dwutlenku węgla, którego działanie powoduje odżywienie mieszków włosowych i pobudzenie ich do produkcji nowych włosów.

Umów się na konsultacje

Dowiedz się jak możemy pomóc Twoim włosom

Imię*
Nazwisko*
Preferowana data konsultacji
Zgoda*
Zgoda*
Zgoda*