Artas system

pomógł już wieluodzyskać włosy – pomoże i Tobie

W ARTASklinice pomagamy Pacjentom, którzy borykają się z nadmierną utratą włosów i chcą odzyskać dawną fryzurę. Specjalizujemy się w chirurgicznym leczeniu łysienia odtwarzając naturalną linię włosów i uzupełniając ubytki owłosienia.

Dysponujemy najnowszą generacją robota medycznego do przeszczepu włosów ARTAS iX, który doskonale radzi sobie z pogłębiającymi się zakolami, łysiejącym szczytem głowy i przerzedzeniem włosów.

ARTAS System jest stosowany przez najlepsze ośrodki trychologiczne i specjalistów leczenia łysienia na świecie. Robot zrewolucjonizował zabiegi transplantacji włosów i od 2019 roku zachwyca precyzją działania oraz doskonałymi efektami. Małoinwazyjna, bezbolesna i skuteczna procedura odmieniła już życie niejednego Pacjenta borykającego się z problemem łysienia.

COO PRZESZCZEPIE WŁOSÓWMÓWIĄ nasi PACJENCI

Odkąd w transplantacji włosów wykorzystuje się technologię FUE Pacjenci na całym świecie odzyskują włosy, a wraz z nimi czują się i wyglądają młodziej. Kompleksy odchodzą w niepamięć. W zamian chcą się śmiać, działać, żyć w pełni. Odbicie w lustrze nie powoduje już stresu, a dumę i satysfakcję, że przeszczep włosów był właściwą decyzją..

PRZESZCZEP Włosów FUE
MANUALNY LUB artas ix

sPRAWDŹ, DO KTÓREJ METODY PRZESZCZEPU SIĘ KWALIFIKUJESZ!

ARTAS iX – fenomen robotycznego przeszczepu włosów

ARTAS iX jest jedynym urządzeniem na świecie, które pobiera mieszki włosowe, wykonuje nakłucia i implantuje włosy – czym przewyższa inne metody i wcześniejsze wersje robota. W połączeniu z doświadczeniem zespołu ARTASklinika i kompleksowym podejściem do terapii podtrzymujących efekty transplantacji daje radość i satysfakcję z długotrwałych rezultatów.

ARTAS iX to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie problemu nadmiernego wypadania włosów u kobiet i mężczyzn. Robot wykorzystuje metodę ekstrakcji zespołów mieszków włosowych (FUE) z nieporównywalną dokładnością działania, komfortem dla pacjenta i efektami przeszczepu. Do analizy i wyboru najlepszych mieszków włosowych wykorzystuje obrazowanie cyfrowe i sztuczną inteligencję. Robot wykonuje powtarzalne ruchy i pracuje z tą samą dokładnością przez cały czas trwania procedury. Nie uszkadza pobieranych mieszków włosowych, ani włosów znajdujących się w polu biorczym podczas nakłuć i implantacji, nawet w najtrudniejszych przypadkach.

ARTAS iX – jeszcze więcej korzyści dla pacjenta

ARTAS iX jest opatentowanym i zatwierdzonym przez FDA (Amerykańską Agencję Żywności i Leków) robotem medycznym do transplantacji włosów. Pełne zaawansowanych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych wyróżnia się zręcznością, wydajnością i skutecznością potwierdzoną klinicznie.

Sztuczna inteligencja, wielokamerowy, stereoskopowy system wizyjny o wysokiej rozdzielczości i 7- osiowe ramię to niepodważalne atuty, dzięki którym Pacjenci praktycznie nie mają blizn pozabiegowych, szybko wracają do codziennych aktywności i mogą cieszyć się dużo lepszym wzrostem przeszczepionych włosów.

Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja najnowszej wersji robota Artas iX oraz fotela zabiegowego sprawiają, że Pacjentom jest wygodnie i komfortowo. Ramię robota dostosowuje się do kolejnych miejsc poboru bez konieczności zmian pozycji zabiegowej Pacjenta, co w uwagi na czas trwania całej procedury ma ogromne znaczenie.

ARTAS iX – naturalne i trwałe rozwiązanie problemu łysienia

Opatentowana technika poboru graftów przez robota zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia i gwarantuje większą skuteczność niż procedury manualne. ARTAS iX selekcjonuje i pobiera pojedynczo najlepszej jakości mieszki włosowe bez ryzyka liniowego bliznowacenia obszaru dawczego. Jednocześnie dokładnie je analizuje i tworzy optymalne nakłucia w miejscach, gdzie zostaną wszczepione. Pobrane zespoły mieszków włosowych są zabezpieczone przez cały czas trwania zabiegu. W obszarze dawczym i biorczym zachowany zostaje naturalny wygląd skóry i fryzury. Funkcja planowania 3D umożliwia odwzorowanie naturalnej linii włosów Pacjenta pod każdym kątem, kierunkiem i gęstością.

Zastosowanie robota w procedurze przeszczepu włosów eliminuje czynnik ludzkiego zmęczenia i ryzyko popełniania błędu. Artas iX nie męczy się w przeciwieństwie do ludzkiej ręki. Jest w stanie pobrać 1900 graftów i wykonać 2000 nakłuć w godzinę utrzymując to samo tempo i jakość pracy. Zachowuje dokładnie tą samą precyzję ruchów przy pobraniu pierwszego, jak i ostatniego graftu.

Nowoczesna

Jeszcze nowocześniejsza technologia rekonstrukcji owłosienia ARTAS iX nigdy nie była tak blisko Ciebie!

  • wybór najlepszej jakości zespołów mieszków włosowych
  • eliminacja ryzyka uszkodzenia mieszków włosowych
  • brak liniowych blizn, zmian czucia z tyłu głowy
  • precyzja i niezmienna jakość ekstrakcji włosów
  • odtworzenie naturalnej linii włosów i równomierne ich rozmieszczenie
  • zdecydowanie większy komfort pacjenta i skrócony czas zabiegu
  • naturalny i trwały efekt – przeszczepione włosy zostaną z Tobą na zawsze
  • krótki czas rekonwalescencji

CZUJESZ, ŻE przeszczep włosów MOŻE ROZWIĄZAĆ TWÓJ PROBLEM?

MASZ WĄTPLIWOŚCI, CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ?

ZRÓB PIERWSZY KROK W NASZĄ STRONĘ

Sprawdź, jak zacząć

Jak działa

najważniejsze fazy Odbudowy włosów z artas system

Ekstrakcja

ARTAS iX skanuje skórę głowy i analizuje strukturę mieszków włosowych. Wybiera najlepsze z nich, ustala kąt i głębokość ekstrakcji, a następnie wycina nawet 1200 graftów na godzinę.

Side making (nakłucia)

Robot nakłuwa skórę głowy tworząc miejsca, w których zostaną umieszczone przeszczepiane mieszki włosowe.

Implantacja

ARTAS iX wszczepia grafty zgodnie z cyfrowym modelem 3D odwzorowującym obszar, w którym zostaną przeszczepione włosy.

1. Ekstrakcja

ARTAS iX rozpoczyna od automatycznego skanowania skóry głowy oraz oceny gęstości mieszków włosowych w obszarze dawczym. Pobiera tylko najlepszej jakości grafty, o najmocniejszej strukturze oraz największej mnogości (2 do 4 mieszków w jednym grafcie). Następnie dobiera kąt i głębokość ich wycinania.

Potylica jest doskonałym miejscem dawczym, ponieważ znajdujące się tu mieszki włosowe nie posiadają receptorów androgenowych odpowiedzialnych za miniaturyzację włosa w łysieniu androgenowym. Po przeniesieniu ich w miejsce łysienia zachowują tą właściwość i pozostają z pacjentem na zawsze.

Podczas ekstrakcji Pacjent leży na brzuchu w specjalistycznym, ergonomicznym fotelu do przeszczepu włosów. Ramię robota dostosowuje się do kąta poboru graftów i nie wymaga zmian pozycji Pacjenta w trakcie zabiegu. Dzięki temu możesz się zrelaksować słuchając ulubionej muzyki z dowolnego nośnika lub nawet uciąć drzemkę. Choć wydaje się to nieprawdopodobne Pacjenci bardzo często zasypiają podczas tej części zabiegu

2. Side making (nakłucia)

Oprogramowanie robota posiada funkcję, która umożliwia wykonanie nacięć tylko tam, gdzie mieszki uległy miniaturyzacji lub w ogóle ich nie ma. Dzięki temu zdrowe włosy są chronione przed uszkodzeniem. Co istotne, nowe mieszki włosowe można umieszczać pomiędzy te już istniejące dla optymalnego, naturalnie wyglądającego efektu.

Krzywizna czaszki nie zawsze pozwala na wykonanie całej procedury przez robota, dlatego w ARTASklinika dysponujemy umiejętnościami i specjalistycznym sprzętem do wykonywania nakłuć manualnych. Szafirowe ostrza są gładkie i mają kształt dopasowany do kształtu mieszków włosowych (litera V). Ich ultraostra końcówka i opływowe krawędzie prześlizgują się niejako obok nich. Dzięki tym właściwościom nacięcia mogą być bardzo blisko siebie, nie naruszają struktury tkanek i nie uszkadzają cebulek włosów w rejonie łysienia, jak to bywa w przypadku ostrzy stalowych.

3. Implantacja

Oprogramowanie robota umożliwia określenie kątów, wysokości i głębokości implantacji mieszków włosowych, jak również całkowitej liczby nacięć w obszarze przeszczepu i odstępów między nimi.

Operator robota może łatwo zmodyfikować gęstość umieszczania mieszków włosowych w różnych częściach skóry głowy. Ponadto, zautomatyzowany system przeszczepu włosów chroni istniejące włosy Pacjenta, aby zachować bardziej naturalny wygląd zarówno w miejscu pobrania, jak i w obszarze biorczym.

W obszarach głowy, gdzie użycie robota nie jest możliwe ze względu na jej kształt grafty implantowane są manualnie w miejsca przygotowane szafirowymi ostrzami.

Przeszczepione mieszki włosowe nie przemieszczają się i rosną zgodnie z zadanym kierunkiem tworząc naturalny efekt. Skóra po przeszczepie zdecydowanie szybciej się goi, a to sprzyja szybkiemu odrostowi, który pojawia się bardzo szybko – już w kilka miesięcy po zabiegu. 

Dlaczego artas

Dlaczego ARTAS system?

Równomierna ekstrakcja mieszków włosowych, która nie powoduje widocznych ubytków owłosienia w obszarze dawczym,

Gęsta i równomierna implantacja mieszków włosowych w polu biorczym, zgodnie z naturalnym kierunkiem wzrostu włosów.

W innych metodach brak precyzji i powtarzalności ruchów powoduje zbyt gęstą implantację i w efekcie obumieranie mieszków włosowych.

KLINICZNIE POTWIERDZONE REZULTATY

array(78) { [„thumbnail”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-150×150.jpeg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-300×192.jpeg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-768×492.jpeg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(70) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-1024×656.jpeg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-360×190.jpeg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-254×338.jpeg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(67) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-75×75.jpeg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-300×300.jpeg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-150×96.jpeg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-600×384.jpeg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-384×246.jpeg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-512×328.jpeg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-768×492.jpeg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(70) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-1024×656.jpeg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-180×95.jpeg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-720×380.jpeg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-127×169.jpeg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-508×676.jpeg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(61) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x.jpeg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/08/przed@2x-598×383.jpeg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }
array(78) { [„thumbnail”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-150×150.jpg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-300×192.jpg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-768×492.jpg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-1024×656.jpg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-360×190.jpg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-254×338.jpg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(66) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-75×75.jpg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-300×300.jpg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(67) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-150×96.jpg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-600×384.jpg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-384×246.jpg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-512×328.jpg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-768×492.jpg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(69) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-1024×656.jpg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(67) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-180×95.jpg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-720×380.jpg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-127×169.jpg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-508×676.jpg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(60) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x.jpg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(68) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/04/przed@2x-598×383.jpg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }
array(78) { [„thumbnail”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-150×150.jpg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-300×192.jpg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-768×492.jpg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-1024×656.jpg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-360×190.jpg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-254×338.jpg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(99) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-75×75.jpg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-300×300.jpg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-150×96.jpg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-600×384.jpg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-384×246.jpg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-512×328.jpg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-768×492.jpg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-1024×656.jpg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-180×95.jpg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-720×380.jpg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-127×169.jpg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-508×676.jpg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x.jpg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-4a@2x-598×383.jpg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }
array(78) { [„thumbnail”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-150×150.jpg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-300×192.jpg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-768×492.jpg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-1024×656.jpg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-360×190.jpg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-254×338.jpg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(99) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-75×75.jpg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-300×300.jpg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-150×96.jpg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-600×384.jpg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-384×246.jpg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-512×328.jpg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-768×492.jpg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-1024×656.jpg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-180×95.jpg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-720×380.jpg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-127×169.jpg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-508×676.jpg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x.jpg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-3a@2x-598×383.jpg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }
array(78) { [„thumbnail”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-150×150.jpg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-300×192.jpg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-768×492.jpg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-1024×656.jpg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-360×190.jpg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-254×338.jpg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(99) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-75×75.jpg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-300×300.jpg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-150×96.jpg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-600×384.jpg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-384×246.jpg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-512×328.jpg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-768×492.jpg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-1024×656.jpg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-180×95.jpg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-720×380.jpg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-127×169.jpg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-508×676.jpg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x.jpg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-2a@2x-598×383.jpg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }
array(78) { [„thumbnail”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-150×150.jpg” [„thumbnail-width”]=> int(150) [„thumbnail-height”]=> int(150) [„medium”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-300×192.jpg” [„medium-width”]=> int(300) [„medium-height”]=> int(192) [„medium_large”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-768×492.jpg” [„medium_large-width”]=> int(768) [„medium_large-height”]=> int(492) [„large”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-1024×656.jpg” [„large-width”]=> int(1024) [„large-height”]=> int(656) [„1536×1536”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„1536×1536-width”]=> int(1196) [„1536×1536-height”]=> int(766) [„2048×2048”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„2048×2048-width”]=> int(1196) [„2048×2048-height”]=> int(766) [„comparison”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-360×190.jpg” [„comparison-width”]=> int(360) [„comparison-height”]=> int(190) [„person”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-254×338.jpg” [„person-width”]=> int(254) [„person-height”]=> int(338) [„thumbnail_down_2x”]=> string(99) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-75×75.jpg” [„thumbnail_down_2x-width”]=> int(75) [„thumbnail_down_2x-height”]=> int(75) [„thumbnail_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-300×300.jpg” [„thumbnail_up_2x-width”]=> int(300) [„thumbnail_up_2x-height”]=> int(300) [„medium_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-150×96.jpg” [„medium_down_2x-width”]=> int(150) [„medium_down_2x-height”]=> int(96) [„medium_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-600×384.jpg” [„medium_up_2x-width”]=> int(600) [„medium_up_2x-height”]=> int(384) [„medium_large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-384×246.jpg” [„medium_large_down_2x-width”]=> int(384) [„medium_large_down_2x-height”]=> int(246) [„medium_large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„medium_large_up_2x-width”]=> int(1196) [„medium_large_up_2x-height”]=> int(766) [„large_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-512×328.jpg” [„large_down_2x-width”]=> int(512) [„large_down_2x-height”]=> int(328) [„large_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„large_up_2x-width”]=> int(1196) [„large_up_2x-height”]=> int(766) [„1536x1536_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-768×492.jpg” [„1536x1536_down_2x-width”]=> int(768) [„1536x1536_down_2x-height”]=> int(492) [„1536x1536_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„1536x1536_up_2x-width”]=> int(1196) [„1536x1536_up_2x-height”]=> int(766) [„2048x2048_down_2x”]=> string(102) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-1024×656.jpg” [„2048x2048_down_2x-width”]=> int(1024) [„2048x2048_down_2x-height”]=> int(656) [„2048x2048_up_2x”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„2048x2048_up_2x-width”]=> int(1196) [„2048x2048_up_2x-height”]=> int(766) [„comparison_down_2x”]=> string(100) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-180×95.jpg” [„comparison_down_2x-width”]=> int(180) [„comparison_down_2x-height”]=> int(95) [„comparison_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-720×380.jpg” [„comparison_up_2x-width”]=> int(720) [„comparison_up_2x-height”]=> int(380) [„person_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-127×169.jpg” [„person_down_2x-width”]=> int(127) [„person_down_2x-height”]=> int(169) [„person_up_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-508×676.jpg” [„person_up_2x-width”]=> int(508) [„person_up_2x-height”]=> int(676) [„full”]=> string(93) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x.jpg” [„full-width”]=> int(1196) [„full-height”]=> int(766) [„full_down_2x”]=> string(101) „https://artasklinika.pl/content/uploads/2022/02/przeszczep-wlosow-artas-metamorfoza-1a@2x-598×383.jpg” [„full_down_2x-width”]=> int(598) [„full_down_2x-height”]=> int(383) }

WSTĘPNA WYCENA

KONSULTACJA ONLINE

Wypełnij formularz, by otrzymać wycenę

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*