aPaRTMENTY

apartamenty na terenie kliniki

Apartament premium typu studio

Przyjeżdżasz z daleka? Nie chcesz bezpośrednio po zabiegu wsiadać do samochodu lub podróżować pociągiem? Chcesz po przeszczepie odpocząć w wygodnym i luksusowym apartamencie? U nas to możliwe!

Przeszczep włosów w ARTASklinice to nie tylko procedura medyczna, ale również Twój komfort i prawo do prywatności. Z uwagi chęć zachowania dyskrecji i obawy Pacjentów przed reakcją przypadkowych osób na widok opatrunku pozabiegowego wyeliminowaliśmy konieczność przemieszczania się poza kliniką.

W trakcie pobytu u nas masz do dyspozycji wygodny, nowocześnie urządzony apartament typu studio z aneksem kuchennym i łazienką. Przygotujesz się w nim do zabiegu, zrelaksujesz się w trakcie i odpoczniesz po nim.

Dla Ciebie i Osoby Towarzyszącej

Apartamenty usytuowane są na tym samym piętrze, w bezpośrednim sąsiedztwie gabinetów medycznych. Przemieszczając się pomiędzy nimi nie ma ryzyka, że spotkasz osoby postronne. Wiemy, jak ważna dla Ciebie jest dyskrecja i niezakłócony obecnością innych spokój.

W dniu planowanego przeszczepu apartament będzie przygotowany od samego rana – niezależnie od tego, na którą godzinę masz umówimy zabieg. Jeśli wolisz, np. ze względu na odległość, przyjechać do Katowic dzień wcześniej – apartament będzie dla Ciebie przygotowany.

Dostępność apartamentów dostosowujemy elastycznie do Twoich potrzeb. Możesz z niego korzystać tak długo, jak będziesz tego potrzebować.

Jestem dzisiaj pierwszy dzień po przeszczepie włosów i jestem bardzo szczęśliwy, że zdecydowałem się na tą klinikę. Już na pierwszej konsultacji podjąłem decyzję, że właśnie w tym miejscu chcę mieć przeprowadzony zabieg. Pan doktor Paczkowski wyjaśnił mi szczegółowo krok po kroku jak będzie wyglądał zabieg i co się będzie działo po zabiegu. Po pierwszej rozmowie wiedziałem, że jestem w dobrych rękach.

Cały zabieg trwał 10 godzin, przez cały czas personel był bardzo miły i pomocny. Po zabiegu skorzystałem z noclegu w apartamentach należących do kliniki, mówiąc krótko poziom top. Jest to świetna opcja dla osób przyjezdnych żeby tę jedną noc po zabiegu spędzić na miejscu i odpocząć. W czasie zabiegu klinika zapewnia wyżywienie.

Szczególne podziękowania dla Pani Ani i Pani Kasi które były ze mną w kontakcie telefonicznym i mailowym w okresie poprzedzającym zabieg, pomogły przebrnąć przez formalności i chętnie odpowiadały na każde moje pytanie. Czułem, że naprawdę się mną opiekują. Cały pobyt w klinice oceniam celująco i polecam każdemu kto myśli o przeszczepie włosów. 

Emil W., opinia Google

KONSULTACJA ONLINE

Wypełnij formularz, by otrzymać wycenę

Imię*
Nazwisko*
Zgoda*
Zgoda
Zgoda*