trichotest

trichotest

Metoda walki z nadmiernym wypadaniem włosów za pomocą iniekcji medycznego dwutlenku węgla, którego działanie powoduje odżywienie mieszków włosowych i pobudzenie ich do produkcji nowych włosów. Pozytywnie wpływa na porost włosów i ogranicza ich wypadanie.

Szczegóły zabiegu

Czas zabiegu

do 30 minut

Częstotliwość

co 7-14 dni

Kto wykonuje

kosmetolog

rekonwalescencja

do kilku dni

Liczba zabiegów

seria 6 zabiegów

Znieczulenie

brak

Sprawdź, jak zacząć

Na czym polega karboksyterapia?

Karboksyterapia to zabieg polegający na wstrzykiwaniu podskórnie lub śródskórnie niewielkich dawek medycznego dwutlenku węgla. Właściwości lecznicze tego gazu, z sukcesami wykorzystywane są w zabiegach medycyny estetycznej, znalazły również zastosowanie w rozwiązywaniu problemów nadmiernego wypadania włosów.

Dwutlenek węgla to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie, dlatego zabiegi z jego wykorzystaniem są i bezpieczne i wysoce skuteczne. Dwutlenek węgla oddziałuje intensywnie na mieszki włosowe. Powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększa stężenie tlenu w miejscu iniekcji i poprawia w nim krążenie krwi. Dzięki temu tkanki są lepiej dotlenione i odżywione. Gaz intensywnie regeneruje mieszki włosowe, wzmacnia cebulki i ogranicza wypadanie włosów. Najlepsze efekty widoczne są po serii zabiegów, której liczbę i częstotliwość ustala się indywidualnie z każdym pacjentem.

Efekty

Pozytywnie wpływa na porost włosów i ogranicza ich wypadanie

 • zatrzymanie wypadania włosów
 • pobudzenie krążenia
 • poprawa ukrwienia skóry głowy
 • odżywienie mieszków włosowych
 • rewitalizacja mieszków włosowych
 • przyspieszony odrost włosów
 • widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu
Karboksyterapia nie jest zabiegiem wymagającym szczególnego przygotowania. Na dwa dni przed planowaną iniekcją nie należy przyjmować kwasu acetylosalicylowego oraz innych leków obniżających krzepliwość krwi. Nie należy również pić napojów alkoholowych. W dniu zabiegu nie należy forsować się fizycznie.

CZUJESZ, ŻE ARTAS IX MOŻE ROZWIĄZAĆ TWÓJ PROBLEM?

MASZ WĄTPLIWOŚCI, CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ?

ZRÓB PIERWSZY KROK W NASZĄ STRONĘ

Sprawdź, jak zacząć

Metody leczenia

POZNAJ INNE METODY

 • Mezoterapia Haircare

  HairCare wykazuje działanie ożywiające, odżywcze i stymulujące. Poprawia kondycję skóry i włosów. Reguluje wydzielanie sebum, zapobiega nawrotom łupieżu, odżywia i wzmacnia włosy.

 • Karboksyterapia

  Metoda walki z nadmiernym wypadaniem włosów za pomocą iniekcji medycznego dwutlenku węgla, którego działanie powoduje odżywienie mieszków włosowych i pobudzenie ich do produkcji nowych włosów.

 • Mezoteriapia osoczem bogatopłytkowym PRP

  Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym PRP to naturalna, nowoczesna i skuteczna metoda rewitalizacji skóry głowy i leczenia łysienia

 • Dr Cyj Hair Filler

  Hamuje wypadanie i stymuluje odrastanie nowych włosów u kobiet i mężczyzn dzięki unikalnej formule 7 peptydów i kwasu hialuronowego.

Umów się na konsultacje

Dowiedz się jak możemy pomóc Twoim włosom

Imię*
Nazwisko*
Preferowana data konsultacji
Zgoda*
Zgoda*
Zgoda*